влевовправо

Акумуляторний секатор Procraft ES16Li (1 акб)
- В наличии
2 310 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Робоча напруга | 16 В |
| Вага | 1,5 кг - вся комплектація |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Напруга зарядного пристрою | 220 - 240 В |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86,57 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97,57 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 5.5 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Максимальний діаметр різання | 25 мм |
| Рівень захисту | IP20 |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт |
| Зарядний пристрій | 1 шт |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Шестигранник | 2 шт |
| Упаковка | Картонна |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Максимальный диаметр реза | 25 мм |
- Цена: 2 310 ₴


