Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка бензинова Procraft PLM505E - це справжній помічник, якщо поблизу вашого будинку є ділянка з газоном або декоративною зеленою галявиною.Газонокосарка допоможе вам акуратно підстригти траву без смуг на поверхні газону, сильних лисин та інших дефектів естетичного характеру.
Це пристрій укомплектовано продуктивним і досить потужним бензиновим двигуном, економно споживає паливо. В оснащенні апарату також є електричний стартер, який дозволяє запускати пристрій забудь-яких погодних умов.
Чому варто купити газонокосарку бензинову Procraft PLM505E?
Вам варто зупинити свій вибір на даному приладі, тому що він:
- має оптимальну ширину захвату трави;
- має сім різних варіантів регулювання висоти скоса;
- оснащений вбудованою функцією мульчування;
- має відмінні показники маневреності через відсутність в ній мережевного кабелю.
| Потужність | 3.3 кВт |
| Число оборотів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Обсяг травозбірника | 60 л |
| Висота скошування | 7 рівнів: від 25мм до 70мм |
| Ширина скошування області | 501 мм |
| Об'єм двигуна | 173 см³ |
| Рівень звукового тиску | 81.4 дБ(А); К = 2.5 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | 95.6 дБ(А); К = 0.44 дБ(А) |
| Гарантований рівень звукової потужності | 98 дБ(А) |
| Максимальне значення вібрацій | 6.160 m/s2 (К = 1.5 m/s2) |
| Самохідність | Є |
| Швидкість ходу | Постійна |
| Запуск двигуна | ручний та електричний |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт |
| Зарядний пристрій | Є |
| Ніж | 2 шт |
| Кришка для бокового викиду | 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Максимальная ширина скашивания | 501 мм |
| Высота скашивания | 70 мм |
| Количество колес | 4 шт |
| Мульчирование | Да |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 173 куб. см |
- Цена: 19 000 ₴









