влевовправо

Акумуляторна пила Procraft PKA60 (без АКБ та ЗП)
- В наличии
3 120 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 3500 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Довжина шини | 14", 350 мм |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 8 м/с |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 72,36 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 93 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Категорія захисту | II |
| Рівень вібрації м / с2 | 4,178 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Автоматична змащення ланцюга | Є |
| Аварійне гальмо | Є |
| Двигун | Безщітковий |
| Ширина хвостовика ланцюга | 1,1 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 3 120 ₴








