Опис Акумуляторна пила ланцюгова Grand АПЦ-20/6"-1 BL
Акумуляторна пила ланцюгова Grand АПЦ-20/6"-1 BL з потужним безщітковим двигуном – це високопродуктивний інструмент, який забезпечує ефективну та тривалу роботу. У комплекті постачається один акумулятор на 20 вольт з ємністю 2 ампер-години, що дозволяє працювати безперервно до 40 хвилин, з мінімальними перервами на підзарядку. Повний цикл зарядки акумулятора триває всього 1,5 години.
Пила оснащена ланцюгом з кроком 1/4", що гарантує високу продуктивність та точність різу. В комплекті два ланцюга. Швидкість ланцюга без навантаження становить 390 м/хв, що робить Grand АПЦ-20/6"-1 BL ідеальним інструментом для різання деревини. Зручна система змащення ланцюга забезпечує довговічність інструменту та комфорт в роботі.
Пила постачається в надійній картонній упаковці, що забезпечує зручність транспортування та зберігання.
Основні характеристики Акумуляторна пила ланцюгова Grand АПЦ-20/6"-1 BL
Акумулятор 20В/2Аг
Довжина шини 152мм/6"
Зарядний пристрій +
Змащення ланцюга +
Кількість акумуляторів в комплекті 1шт
Кількість ланцюгів в комплекті 2шт
Кейс -
Крок ланцюга 1/4"
Особливості Прогумована рукоятка
Тип двигуна Безщітковий
Швидкість ланцюга без навантаження 390м/хв
Тип акумулятора Li-Ion (тип М)
Час заряду 1,5г
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | GRAND |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 152 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 1 187 ₴




