
Набір акумуляторних інструментів Grand № 2 G (СА-20BL+АПЦ-20/6"-2 BL)
- Немає в наявності
3 528 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Опис Набір акумуляторних інструментів Grand № 2 G (СА-20BL+АПЦ-20/6"-2 BL)
Набір акумуляторних інструментів Grand № 2 G (СА-20BL + АПЦ-20/6"-2 BL) – це ідеальне рішення для садівників і любителів догляду за зеленими насадженнями. Садова серія G, (Garden) від Grand включає потужні та надійні інструменти, які забезпечують високу ефективність у будь-яких садових роботах.
Акумуляторний секатор Grand СА-20BL забезпечує зручний та ефективний процес обрізки завдяки безщітковому двигуну. Максимальна потужність інструменту становить 600 Вт при номінальному значенні 300 Вт. Номінальна частота різання – 100 розрізів/хв, а максимальний діаметр зрізу гілок – 30 мм. Секатор працює до 40-50 хвилин на одному заряді, а час повної зарядки акумулятора складає всього 1,5 години. В комплекті є запасні леза. А прогумована рукоятка забезпечує комфортне користування.
Акумуляторна пила ланцюгова Grand АПЦ-20/6"-2 BL оснащена потужним безщітковим двигуном, що забезпечує високу продуктивність та довговічність роботи. Пила комплектується двома ланцюгами з кроком 1/4" і має швидкість ланцюга без навантаження 390 м/хв. Довжина шини складає 152 мм (6"), що робить її ідеальною для різання невеликих і середніх дерев'яних заготовок. Зручна система змащення ланцюга забезпечує тривалу та безперебійну роботу інструменту.
Набір постачається з двома акумуляторами на 20 В і ємністю 2 А·год кожен. Акумулятори забезпечують тривалу автономну роботу інструментів, а час повної зарядки одного акумулятора складає 1,5 години. У комплект входять два зарядних пристрої, які дозволяють швидко та зручно підготувати акумулятори до роботи.
Всі інструменти упаковані в єдиний пластиковий кейс, що забезпечує зручне транспортування та зберігання. Набір акумуляторних інструментів Grand № 2 G – це практичне та ефективне рішення для будь-якого садівника.
Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-20V/6"-2:
- Тип акумулятора — Li-ion
- Акумулятор - 20В/2 Аг
- Кількість акумуляторів в комплекті - 2 шт
- Довжина шини - 152 мм / 6"
- Крок ланцюга - 1/4"
- Швідкість ланцюга без навантаження - 390 м/хв
- Тип двигуна - безщітковий
Секатор акумуляторний Grand CA-20 BL:
- Тип акумулятора — Li-ion
- Час заряду - 1.5 г
- Тип двигуна - безщітковий
- Номінальна частота різання - 100/хв
- Тривалість роботи - 40-50 хв
- Номінальна потужність - 300 Вт
- Максимальна потужність - 500 Вт
- Діаметр зрізу м'яких гілок - 30 мм
- Вага інструменту - 0,92 кг
Основні характеристики Набір акумуляторних інструментів Grand № 2 G (СА-20BL+АПЦ-20/6"-2 BL)
Акумулятор20В/2Аг
АПЦ-20/6"-2 BL1шт
Вага4,2кг
Зарядний пристрій1шт
Кількість акумуляторів в комплекті2шт
Кейс+
СА-20BL1шт
Тип двигунаБезщіткові
Тип акумулятора Li-Ion (тип М)
Час заряду1г
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Тип | Набір електроінструменту |
| Кількість в наборі інструментів | 2 |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 528 ₴




