
Болгарка Eltos МШУ 125-1150SE
- В наличии
1 188 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Опис
Машина кутошліфувальна Eltos МШУ-125-1150SE
Опис:
Болгарка Eltos МШУ-125-1150SE – це багатофункціональний зручний інструмент для шліфування поверхонь із різноманітних матеріалів. У комплекті до цієї болгарки йде додаткова зручна бічна ручка. Ергономічний дизайн і велика потужність дозволяє комфортно виконувати навіть найскладніші завдання. Захисний кожух дозволяє безпечно проводити необхідні будівельні роботи.
Особливості:
* плавний пуск
* Регулювання оборотів
* Константна електроніка
* ергономічний дизайн;
* Трипозиційна бічна рукоятка;
* Блокування шпинделя для швидкої заміни кола;
* компактний та міцний корпус редуктора.
* дуже зручний обхват рукоятки
Комплектація:
болгарка Елтос МШУ-125-1150SE;
захисний кожух;
бічна ручка;
ключ для фіксації диска;
посібник з експлуатації;
картонна упаковка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eltos |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1150 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
- Цена: 1 188 ₴
