
Болгарка Eltos МШУ 125-1250SE
- В наличии
1 242 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Машина кутошліфувальна Eltos МШУ-125-1250SE
(З регулюванням оборотів)
Особливості:
регулювання обертів
константна електроніка
блокування шпинделя для швидкої та зручної заміни кола
ергономічний дизайн
полегшений доступ до щіток
компактний та міцний корпус редуктора
зручний обхват рукоятки
Опис:
Машина кутошліфувальна ELTOS МШУ-125-1250SE призначена для обробки різних матеріалів, як метал, бетон, цегла, їх зачистка, різання, шліфування, обдирки колами діаметром не більше 125 мм. Корпус виконаний таким чином, щоб мінімізувати відчуття вібрацій, а міцний матеріал, з якого він виготовлений, збереже інструмент від механічних пошкоджень. Досить висока потужність дозволяє розвивати швидкість від 0 до 11000 обертів на хвилину. Ергономічний дизайн УШМ 125 дозволить комфортно утримувати інструмент у руках та забезпечить максимальний комфорт при роботі. Використання захисного кожуха та додаткової рукоятки дозволять досягти високого комфорту та безпеки.
Технічні характеристики:
Діаметр диска, що використовується (мм) 125
Потужність двигуна (Вт) 1250
Число оборотів холостого ходу (об/хв) 11000
Наявність регулювання обертів двигуна є
Вага (кг) 2,1
Комплектація:
Болгарка, захисний кожух, додаткова ручка, ключ, щітки, інструкція з експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eltos |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 1 242 ₴
