влевовправо

Акумуляторна батарея Procraft Battery20/4 Turbo (20В, 4Аг)
- В наличии
750 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Вага | 0,67 кг |
| Тип батареї | Високовольтний |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Індикатор заряду батареї | Є |
| Захист від перерозряду | Є |
| Захист від перезаряду | Є |
Kомплектуючі
| Упаковка | Картонна |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение | 20 В |
| Состояние | Новое |
- Цена: 750 ₴









