
Дриль ударний Edon ID-DL-1136
- В наличии
1 170 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стан Новий
Виробник Edon
Країна виробник Китай
Тип Дриль
Живлення Мережа 220В
Режим інструменту ударний
Тип патрона Ключовий
Максимальний діаметр патрона 13 мм
Максимальна кількість обертів 2800 об/хв
Гарантійний термін 12 міс
Додаткові функції
Ударний режим Так
Реверс Так
Регулювання кількості обертів Так
Комплектація
Тип упаковки Паперова коробка
Обмежувач глибини свердління Так
Додаткова рукоятка Так
Живлення
Споживана потужність 1000 Вт
Виробник Edon
Країна виробник Китай
Тип Дриль
Живлення Мережа 220В
Режим інструменту ударний
Тип патрона Ключовий
Максимальний діаметр патрона 13 мм
Максимальна кількість обертів 2800 об/хв
Гарантійний термін 12 міс
Додаткові функції
Ударний режим Так
Реверс Так
Регулювання кількості обертів Так
Комплектація
Тип упаковки Паперова коробка
Обмежувач глибини свердління Так
Додаткова рукоятка Так
Живлення
Споживана потужність 1000 Вт
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Edon |
| Тип | Дрель |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальное количество оборотов | 2800 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
- Цена: 1 170 ₴
