влевовправо

Болгарка Edon AG-125/HL1015
- В наличии
1 260 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутошліфувальна машина EDON AG 125/HL 1015 - електроінструмент, один з різновидів шліфувальних машин, призначений для різання, шліфування та зачистки виробів з каменю, металу та інших матеріалів. Застосовується у будівництві та металообробці.
Особливості:
- надійний електродвигун;
- фіксовані положення кнопки «Вкл/Выкл»;
- корпус виготовлений із високоякісного пластику;
- швидкий доступ до вугільних щіток;
- експлуатаційна надійність та простота обслуговування;
- Виробник: Edon
- Вага: 2.2 кг
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Максимальна кількість обертів: 11000 обертів за хвилину
- Максимальний діаметр диска: 125 мм
- Харчування: 220 В
- Потужність: 720 Вт
- Стан: Новий
- Тип: Кутова шліфувальна машина (болгарка)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edon |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 720 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 1 260 ₴



