влевовправо

Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 2000 об/хв |
| Тип патрона | 1/2" квадрат (12,7 мм) |
| Вага | 1,4 кг - гайковерт |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Максимальний крутний момент | 850 Нм |
| Режим роботи | 3 на закручування, 2 - на відкручування |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота удару | 0 - 2000 уд/хв |
| Рівень звукового тиску | LpA = 72,26 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 83,26 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,611; K = ±1,5 |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт - 4Аг |
| Зарядний пристрій | 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальный крутящий момент | 850 H*m |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 700 ₴









