влевовправо

Акумуляторний лобзик Procraft ST24 (Без акб та зп)
- В наличии
1 875 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Максимальна товщина різу | 100 мм |
| Число оборотів холостого ходу | 800 - 3000 об/хв |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Регулювання оборотів | 6 положень |
| Наявність підсвічування | Є |
| Акумулятор | 2, 4, 8 Аг |
| Рівень звукового тиску | LpA = 81,93 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 83,96 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Лазер | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,985; K = ±1,5 |
| Хід пили | 20 мм |
| Максимальна ріжуча здатність деревини | 100 мм |
| Максимальна ріжуча здатність сталі | 6 мм |
| Двигун | Щітковий |
| Маятниковий хід | 3 + 1 |
| Режим видування тирси з робочої зони | Є |
| Тип підошви | Лита |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | Немає |
| Зарядний пристрій | Немає |
| Пилки | 1 шт |
| Упаковка | Картонна |
| Паралельний упор | Є |
| Патрубок для пиловідведення | Є |
| Шестигранний ключ | 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина хода пилки | 20 мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 1 875 ₴









