влевовправо

Акумуляторна шабельна пила Procraft PSS35 (Без акб та зп)
- В наличии
1 550 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 2800 об/хв |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Максимальна глибина різу | 150 мм |
| Рівень звукового тиску | LpA = 84,49 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 95,49 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 19,1 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Хід пили | 20 мм |
| Максимальна ріжуча здатність деревини | 100 мм |
| Максимальна ріжуча здатність сталі | 6 мм |
| Двигун | Щітковий |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | Немає |
| Зарядний пристрій | Немає |
| Пилки | 1 шт |
| Упаковка | Картонна |
| Шестигранний ключ | 1 шт - 4 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Размер хода полотна | 20 мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Глубина пропила | 150 мм |
- Цена: 1 550 ₴









