влевовправо

Коса бензинова Procraft T4200EL/S Electro Starter
- В наличии
4 300 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Потужність | 4200 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 10500 об/хв |
| Вага | 10 Кг |
| Тип штанги | Розбірна |
| Тип запуску | Ручний та електронний |
| Ємність паливного бака | 1.2 л |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Робочий об'єм двигуна | 52 СС |
| Максимальний діаметр ріжучого ножа | 254 мм |
| Рівень звукового тиску | LpA = 114 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Максимальна продуктивність двигуна | 1,25/6000 |
| Діаметр штанги | 28 мм штанги |
| Кількість зубів на валу штанги | 9 шт штанги |
| Довжина штанги | 150 см |
Kомплектуючі
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Автоматична котушка | 1 шт |
| Диск | 2 Победитовых 40Т, диск 3Т |
| Захисний кожух | 1 шт |
| Ремінь-рюкзак | Нового типу 1 шт |
| Сумка з ручним інструментом | Є |
| Штанги | 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип | Мотокоса |
| Состояние | Новое |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 10500 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
- Цена: 4 300 ₴









