влевовправо

Акумуляторна кутова шліфмашина KRAISSMANN 1252 AWS-BL 20UL (акумулятор 4000 мАг та зарядний пристрій)
- В наличии
3 501 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна кутова безщіткова шліфмашина KRAISSMANN 1252 AWS-BL 20UL належить до серії бездротових інструментів, що використовують універсальну акумуляторну батарею 4000 mAr та універсальний зарядний пристрій.
- Потужний БЕЗЩІТКОВИЙ МОТОР для підвищеної потужності та ефективності
- Надійна, легка та універсальна кутова шліфмашина для будь-яких завдань
Комплектація:
- кутова шліфмашина
- універсальний акумулятор Kraissmann 20UL 4000
- універсальний зарядний пристрій Kraissmann 2.4 AL 20UL
- захисний кожух
- зйомна рукоятка
- ключ для фіксації диску
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1252 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1252 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 3 501 ₴




