влевовправо

Універсальний акумулятор KRAISSMANN 8021 MP 20
- В наличии
2 390 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний акумулятор ємністю 8000 мАг. Рекомендується використовувати зарядний пристрій KRAISSMANN 2 AL 20 MP для лінійки інструментів серії M-POWER 20.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Основні атрибути | |
| Напруга | 20 В |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 8 А·ч |
| Напряжение | 20 В |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 390 ₴

