влевовправо

Акумуляторна міні-болгарка KRAISSMANN 751 AWS 12/2 (2 акум., кейс)
- В наличии
1 699 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристика:
- Напруга АКБ: 12 В
- Кількість обертів: 6500 об/хв
- Діаметр диску: 75 мм
- Діаметр шпінделю: 10 мм
Комплектація:
- Болгарка KRAISSMANN 751 AWS 12/2
- Два акумулятори
- Зарядний прострій
- 5 полімерних відрізних дисків
- 4 цирконієвих шліфувальних кола
- 3 фетрових полірувальних кола
- 3 циркулярних відрізних диска
- Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 75 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
- Цена: 1 699 ₴





