влевовправо

Культиватор бензиновий (мотоблок) KRAISSMANN 221 BBH 460 4T
- В наличии
26 910 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Тип двигуна: бензиновий, чотиритактний
- Робочий об'єм двигуна: 221 см3
- Потужність: 5,15 КВт/7,0 к.с.
- Ємність паливного баку: 3,6 л
- Ємність маслобаку: 0,6 л
- Ширина смуги обробки: 460 мм
- Глибина обробки: 350 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна ширина обробки | 46 см |
| Максимальна глибина обробки | 35 см |
| В комплекте оборудования | Культиватор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 221 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Максимальная ширина обработки | 46 см |
| Максимальная глубина обработки | 35 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Объем двигателя | 221 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
- Цена: 26 910 ₴









