влевовправо

Гідравлічний підкатний домкрат KRAISSMANN 2.5 HRW 381R (з поворотною рукояткою)
- Нет в наличии
2 921 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Информация для заказа
Характеристика:
- Вантажопідйомність: 2,5 т
- Мін. висота: 85 мм
- Макс. висота: 381 мм
- Вага нетто: 12,5 кг
- низькопрофільний
- з поворотною рукояткою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 381 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 12.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Цена: 2 921 ₴



