
Ножиці садові 645 мм INTERTOOL FT-1113
- В наличии
395 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ FT-1113
| Матеріал виготовлення | сталь, алюміній |
|---|---|
| Довжина леза | 230 мм |
| Тип | для стрижки чагарників |
| Загальна довжина | 0,6 м |
| Вага | 1,020 кг |
Опис



Можливості
Садові ножиці для обрізання гілок з довгими прямими лезами, також відомі як ручний кущоріз. За їх допомогою надають потрібну форму живоплоту, кущам та деревам.
Гостра, як бритва, заводська заточка дозволить в один жим ручок відсікати та формувати крону. Сучки та гілки не зісковзнуть з краю лез завдяки спеціальним насічкам.

Ефективна робота
Біля основи лез знаходиться додатковий паз, що дозволяє зафіксувати і відрізати товсту гілку (до 13 мм).
Усунути люфт лез, за необхідності, допоможе регулятор, який зменшує відстань між крайками й не дозволяє розхитатися конструкції.

Зручність
Зважений, точний, контрольований зріз гарантують шорсткуваті ручки. Вони не вислизають під час роботи та забезпечать максимальний хват.
Ручки садових ножиць виготовлені з міцного алюмінію, легкі й надійні. Завдяки невеликій вазі кущорізом комфортно працювати навіть на висоті.
На верхній частині чохла встановлений люверс, за який садові ножиці зручно вішаються на гачок.
Доглядайте за зеленими насадженнями легко й зручно з ножицями для живоплоту FT-1113!
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Intertool |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Длина лезвия | 230 мм |
| Вес | 1.02 кг |
- Цена: 395 ₴




