
Ножиці садові з телескопічними ручками INTERTOOL FT-1117
- В наличии
495 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ FT-1117
| Матеріал виготовлення | сталь, алюміній |
|---|---|
| Загальна довжина | 600–710 мм |
| Довжина леза | 230 мм |
| Тип | для стрижки чагарників |
| Вага | 1,120 кг |
Опис


Садові ножиці для обрізання гілок з довгими прямими лезами, також іменуються як ручний кущоріз. З його допомогою надають потрібну форму живоплоту, кущам та деревам.

Ефективна робота
Бритвенно-гостре заводське заточування дозволить одним стисканням рукояток відсікати і формувати крону. Сучки і гілки не зіслизають завдяки насічкам над різальною крайкою. Біля основи лез знаходиться додатковий паз, що дозволяє зафіксувати і відрізати товсту гілку до 13 мм.
Усунути люфт лез, за необхідності, допоможе регулятор, який зменшує зазор між крайками і не дозволяє розхитатися конструкції.

Надійність і комфорт
Зважене, точне, контрольоване зрізання гарантують шорскуваті ручки. Вони не вислизають під час роботи і забезпечать максимальний хват.
Телескопічні рукоятки садових ножиць виготовлені з міцного алюмінію, легкі і надійні. Натиснувши на фіксатор, ви легко підберете необхідну робочу довжину інструмента. Завдяки невеликій вазі кущорізом комфортно працювати навіть на великій висоті.
На верхній частині чохла встановлений люверс, за який садові ножиці зручно вішаються на гачок.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Intertool |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Длина лезвия | 230 мм |
| Общая длина | 710 мм |
| Вес | 1.12 кг |
| Дополнительные функции | |
| Телескопическая ручка | Да |
- Цена: 495 ₴









