влевовправо

Акумуляторний фарбопульт Procraft PSE40 (без акб та зп)
- В наличии
2 150 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Вага | Вся комплектація - 1,6 кг |
| Струмінь повітря | 1100 л/хв |
| Рівень звукового тиску | LpA = 81 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 92 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| В’язкість фарби | 100 DIN |
| Рівень вібрації м / с2 | 0,609 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Двигун | Безщітковий |
| Ширина | 100 - 300 мм |
| Діаметр сопла | 1.5 / 1.8 / 2,2 / 2,6 мм |
| Витрата фарби | 750 мл/хв |
| Відстань розпилення | 5 - 30 см |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Сопла | 4 шт |
| Щітка для очищення | 1 шт |
| Упаковка | Картонна |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Диаметр сопла | 2.6 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
- Цена: 2 150 ₴









