влевовправо

Акумуляторний радіоприймач Procraft PJS20 (Без акб та зп)
- В наличии
4 890 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Розміри (ДхШхВ) | 28,4х22,4х22 см |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | вся комплектація - 4,9 кг |
| Клас захисту | II |
| Рівень захисту | IPХ3 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Вхід мережевого адаптера | 100 - 240 В |
| Номінальна середньоквадратична потужність динаміка | 40 Вт (20 х 2) |
| Максимальна вихідна потужність динаміка | 80 Вт |
| Bluetooth® версія | 5.3 |
| Bluetooth дальність передачі | 15 - 30 м |
| Напруга USB - вихіда | 5 В |
| Струм USB - виходу | 2,1 А |
| Відношення сигнал/шум | ≥85 |
| Діапазон частот FM | 87,5 - 108 |
| Діапазон частот DAB/DAB+ | 174.928 - 239.200 |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | Немає |
| Зарядний пристрій | Немає |
| Аудіокабель AUX | 1 шт |
| Адаптер живлення від мережі | 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 890 ₴









