влевовправо

Акумуляторний снігоприбирач Procraft PSB20 (без акб та зп)
- В наличии
3 900 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 2700 об/хв |
| Вага | вся комплектація - 5,3 кг |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Клас захисту | III |
| Рівень звукового тиску | LpA = 76,2 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 90 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 1,43 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPX1 |
| Регулювання кута викиду | від -35° до 35° |
| Максимальна відстань викиду | 6 м |
| Ширина очищення | 300 мм |
| Максимальна глибина очищення | 150 мм |
| Еквівалентна потужність | 324 Вт |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | Немає |
| Додаткова рукоять | Є |
| Зарядний пристрій | Немає |
| Упаковка | Картонна |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Общие | |
| Максимальная глубина снега | 150 мм |
| Ширина захвата | 300 мм |
| Дальность выброса | 6 м |
| Вес | 5.3 кг |
- Цена: 3 900 ₴








