влевовправо

Акумуляторний триммер Procraft ATA40 (2 АКБ та ЗП) велосипедна ручка
- В наличии
4 950 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 6300 - 7500 об/хв |
| Вага | вся комплектація - 5,4 кг |
| Плавний пуск | Є |
| Тип штанги | Розбірна |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 95,37 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 105 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2, К = ± 1,5 м / с2 |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Діаметр труби | 26 мм |
| Діаметр різу | 420 мм |
| Двигун | Безщітковий |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2 шт - 4 Аг |
| Диск | 40Т |
| Зарядний пристрій | 1 шт - Штекер |
| Захисний кожух | Є |
| Ключ для заміни ножів | 1 шт |
| Викрутка | 1 шт |
| Ремінь | 1 шт |
| Котушка | Автоматична 1 шт |
| Шестигранні ключі | 1 шт - 4 мм, 1 шт - 5 мм |
| Рожковий ключ | 8 на 10 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
- Цена: 4 950 ₴








