Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Довжина шланга | 125 см |
| Вага | 2,8 кг вся комплектація без акб |
| Максимальний робочий об'єм | 12 л |
| Привід насоса | Від акб 20 В |
| Робочий тиск | 1,5 - 5,0 бар |
| Допустима робоча температура | від 0 до +40 °C |
| Брандспойт | Сталевий, збірний, 45-80 см |
| Розміри | 36х44х19 см |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | Немає |
| Зарядний пристрій | Немає |
| Насадка | 4 шт |
| Ремінь | Рамцевий |
| Упаковка | Картонна |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип опрыскивателя | Аккумуляторный (электрический) |
| Способ транспортировки опрыскивателя | Ранцевый (за спиной) |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Объем бака | 12 л |
| Общий вес | 2.8 кг |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
| Напряжение | 20 В |
- Цена: 1 100 ₴










