влевовправо

Осушувач повітря промисловий Procraft DH50L
- В наличии
19 845 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Рівень шуму | 56 dB |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | Вся комплектація - 29,2 кг |
| Робоча температура | 5 ~ 35 °C |
| Категорія захисту | IP22 |
| Рівень захисту | І |
| Холодоагент | R290 (200г) |
| Номінальна потужність (Вт) / Струм (А) | 900 / 4.0 (30℃, RH80%), 750 / 3.4 (27℃, RH60%) |
| Ефективність видалення вологи (л/год) | 50 / 24 (30℃, RH80%), 30 / 24 (27℃, RH60%) |
| Витрати повітря (м³ / год) | 350 |
| Максимальний тиск всмоктування (МРа) | 1.0 |
| Максимальний тиск нагнітання (МРа) | 2.5 |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Колеса | 1 пара |
| Шланг | до 1 метра |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип установки | Напольный |
- Цена: 19 845 ₴









