Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості:
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1400 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 4900 об/хв |
| Вага | 6,89 кг |
| Плавний пуск | Немає |
| Кут нахилу | 45° |
| Глибина пропила | 60 мм |
| Розмір диска | 210 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Клас захисту | II |
| Висота | 30 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 88,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 101,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Вібрація | 2 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Лазер | Class 2, P - 1mW, 650 nm |
| Максимальний різ | 0° х 0° - 115х60 мм; 0° х 45° - 115х25 мм; 45° х 0° - 80x60 мм; 45° х 45° - 80x25 мм |
| Захист від випадкового включення | Є |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | 1 шт |
| Диск | 1 шт |
| Пилозбірник | 1 шт |
| Струбцина | 1 шт |
| Шестигранник | 2 шт |
| Щітки | 2 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 210 мм |
| Максимальная глубина пропила | 60 мм |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 620 ₴










