
Пила торцювальна Елпром ЭПТ-210
- В наличии
3 510 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Виробник Елпром
Діаметр диска, мм 210
Напруга мережі, В 230
Споживана потужність, Вт 1700
Частота струму, Гц 50
Число оборотів, об / хв 5000
Особливості:
Можливість застосовувати для різання дерева, і м'яких металів
Якісний диск з побідитовими напайками (в комплекті)
Можливість підключення пилососа / пилозбірника
Висока точність пропилу
Надійна фіксація кута різу
Блокування шпинделя для зручності встановлення/заміни диска
Стійка, міцна і легка станина з алюмінієвого сплаву, для ефективної роботи
Компактні розміри і невелика вага
Металеві шестерні редуктора.
Пила торцювальна Елпром ЕПТ-210 призначена для виконання поздовжніх і поперечних розрізів масивної деревини, столярних плит та інших матеріалів під різним кутом, у разі встановлення певного круга то можна обробляти алюмінієві профілі, вироби з пластику.
Пила незамінна при виготовленні віконних рам, дверних коробів, різних елементів меблів, деталей інтер'єру та декоративних рамок. Виробник гарантує пряму і рівну лінію відрізу протягом багатьох років функціонування точно за заданими розмірами. Опорна частина інструменту виготовлена з алюмінієвого сплаву, який не тільки міцний, а й маловаговий, що істотно знижує загальну вагу конструкції.
Комплектність:
Пила торцювальна Елпром ЕПТ-210
Диск пиляльний (по дереву)
Керівництво з експлуатації
Вугільні щітки
Ключ для заміни/встановлення диска
Мішок для збору пилу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Элпром |
| Страна производитель | Болгария |
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 210 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7 кг |
- Цена: 3 510 ₴



