Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка електрична NARVA NELM-1800 - чудове поєднання недорогого, але в той же час надійного садового інструменту. За допомогою газонокосарки NARVA NELM-1800 підтримання газону в ідеальному стані не буде виснажливим заняттям, а лише приносить задоволення! Модель NARVA NELM-1800 відрізняється потужним мотором, великим діаметром коліс та збільшеним об'ємом травозбірника. В обслуговуванні електрогазонокосарка NARVA NELM-1800 набагато простіше аналогів з бензиновим мотором. Для початку роботи досить просто підключитись до побутової мережі 220В.
| Страна регистрации бренда | Німеччина |
| Вага | 6,8 кг |
| Висота зрізу | 28/48/68 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість оборотів | 3300об/хв |
| Матеріал леза | сталь |
| Напруга мережі | 220 В |
| Обсяг травозбірника | 30л |
| Потужність | 1800Вт |
| Тип двигуна | електродвигун |
| Частота струму, Гц | 50Гц |
| Ширина скошування | 320 мм |
| Комплектація | Газонокосарка NARVA NELM-1800 Ніж у зборі Травозбірник Інструкція з експлуатації Картонна упаковка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Narva |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Максимальная ширина скашивания | 320 мм |
| Высота скашивания | 68 мм |
| Объем травосборника | 30 л |
| Количество колес | 4 шт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 3300 об/мин |
- Цена: 3 300 ₴

