Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична газонокосарка NARVA NELM-2400 – це чудовий помічник для догляду за домашнім газоном. Двигун потужністю 2,4 кВт забезпечить максимальну продуктивність у мінімальні проміжки часу. Корпус апарату виготовлений з термо та удароміцного матеріалу за новітніми технологіями виробництва корпусних деталей. Ширина захвату ножа становить 68 см. Ніж виготовлений з високоякісного металу, і має у своєму арсеналі спеціальні крильчатки, що забезпечують вирівнювання перед скошуванням трави, завдяки чому забезпечується ідеально рівний зріз за один підхід. Для забезпечення максимальної зручності при зберіганні та транспортуванні газонокосарки NARVA NELM-2400 забезпечили розкладною ручкою. Ви легко зможете скласти і розкласти її без додаткових інструментів. Зазначимо місткий кошик-травозбірник об'ємом 35 літрів. Завдяки спеціальній конструкції травозбірника пил та трава не вилітатимуть назовні.
| Страна регистрации бренда | Німеччина |
| Вага | 8,8 кг |
| Висота скошування | 28/48/68 мм. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість оборотів | 3500 об/хв |
| Напруга мережі | 230 В |
| Обсяг травозбірника | 35 л |
| Потужність | 2400 Вт. |
| Частота струму, Гц | 50 Гц. |
| Ширина скошування | 380 мм |
| Комплектація | Газонокосарка NARVA NELM-2400 Ніж у зборі Травозбірник Посібник з експлуатації Картонна упаковка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Narva |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Максимальная ширина скашивания | 380 мм |
| Высота скашивания | 68 мм |
| Объем травосборника | 35 л |
| Количество колес | 4 шт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 3500 об/мин |
- Цена: 5 150 ₴

