
Акумуляторна пилка NARVA NCS-21/4PRO BL
- В наличии
6 500 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості NARVA NCS-24/4:
- Легка вага
- Малошумна робота двигуна
- Індикатор рівня олії
- Інерційне гальмо ланцюга
- Автоматична мастила ланцюга
- Надійні комплектуючі
- Заряджання акумулятора - 1 година
- Безщітковий економний двигун
- Два Li-ion акумулятори 42 В (21В Х 2)
- Система безключового регулювання натягу ланцюга
- Двигун - Безщітковий
- Тип акумуляторної батареї - Li-Ion
- Напруга - 42 В (21 В + 21 В)
- Місткість акумулятора – 4,0 А/год.
- Швидкість руху ланцюга – 720-900 м/хв
- Довжина шини - 405 мм (16 дюймів)
- Крок ланцюга – 3/8 (0,050 дюйми товщина)
- Масляний бак - 250 мл
- Вага – 5,2 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Narva |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 405 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 21 В |
- Цена: 6 500 ₴
