влевовправо

Акумуляторна ланцюгова пила Eltos АПЦ-20 BL/6 (шина 152 мм, 2 ланцюги)
- Нет в наличии
1 342 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила Eltos АПЦ-20 BL/6 — 2 ланцюги в комплекті
Акумуляторна ланцюгова мініпилка Eltos АПЦ-20 BL/6 для обрізання гілок прекрасно підійде для універсального використання в домашньому господарстві. Легко впорається з прорізуванням дерев і кущів, подрібненням садових відходів. Також можна використовувати під час будівництва з деревини. Пила добре збалансована та дуже ергономічна. Вирізняється високою ефективністю різання й чистим зрізом. Низький рівень шуму під час роботи.
Зручність роботи правою або лівою рукою, ідеальний варіант як чоловікам, так і жінкам для робіт у саду, у домашньому господарстві, обрізання дерев, гілок, бруса діаметром до 15 см.
Технічні характеристики електропилу Eltos АПЦ-20 BL/6
- Живиться від акумуляторів
- Тип акумуляторів — Li-ion
- Ємність — 2000 мА·год
- Довжина шини — 152 мм
- Крок ланцюга — 1/4
- Два АКб — так
- Кейс - да
- Вага — 1 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Eltos |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 152 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время заряда аккумулятора | 90 мин |
- Цена: 1 342 ₴

