влевовправо

Акумуляторна машинка для стрижки овець Procraft SC20 (з 1 акб)
- В наличии
4 095 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Вага | 3.7 кг - вся комплектація |
| Тип ножів | AA 4-4.5 |
| Клас захисту | III |
| Ширина стрижки | 76 мм |
| Номінальна потужність | 180 Вт |
| Рівень захисту | IP20 |
| Двигун | Щітковий |
| Кількість зубців леза | 13 шт |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт - 4Аг Turbo |
| Зарядний пристрій | 1 шт |
| Кейс | Є |
| Викрутка | 1 шт |
| Щітка для очищення | 1 шт |
| Ємність для змащення машини | 1 шт |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Цвет | Зелёный |
- Цена: 4 095 ₴

