влевовправо

Акумуляторна пила торцювальна Procraft PGS20 (без акб та зп)
- В наличии
5 460 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Число оборотів холостого ходу | 2200 / 3200 / 4200 об/хв |
| Вага | Вся комплектація - 7,3 кг |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Плавний пуск | Є |
| Регулювання оборотів | Є |
| Діаметр диска | 210х20х2.6 мм |
| Наявність підсвічування | Є |
| Кількість зубів | 40Т |
| Клас захисту | III |
| Клас лазера | 2 |
| Тип лазера | 650 нм |
| Захист від перевантаження | Є |
| Рівень звукового тиску | LpA = 84 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 96 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень захисту | IP20 |
| Максимальний різ | 0° х 0° - 45х115 мм; 0° х 45° - 45х80 мм; 45° х 0° - 35x115 мм; 45° х 45° - 25x80 мм; |
| Двигун | Безщітковий |
| Еквівалентна потужність | 1500 Вт |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | Немає |
| Диск | 1 шт |
| Зарядний пристрій | Немає |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Пилозбірник | 1 шт |
| Струбцина | 1 шт |
| Прозорий кутник с прямим кутом | 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 210 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4200 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 5 460 ₴









