Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Вага | Вся комплектация – 2.8 кг |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Довжина шини | 10", 12" (254 мм/305 мм) |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 6 м/с |
| Крок ланцюга | 1/4 '' |
| Клас захисту | III |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78,12 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 90 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,266 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Аварійне гальмо | Немає |
| Двигун | Безщітковий |
| Натяжка ланцюга | Без ключова |
| Змащення ланцюга | автоматична |
| Ширина хвостовика ланцюга | 1,1 мм |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт - 20В; 3 Аг |
| Зарядний пристрій | Штекерний – 1 шт 1 А |
| Кейс | Немає |
| Ланцюг | 2 шт |
| Шина | 2 шт |
| Упаковка | Картонна |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 305 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 3 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 2 220 ₴










