Якщо Ви давно думаєте про те, щоб купити бензинову газонокосарку, то Procraft PLM505 - краще рішення даного питання, про яке подбав виробник. Він оснастив її всім, що необхідно для стабільної, тривалої та якісної роботи.
У чому переваги?
Головна перевага бензинової газонокосарки Procraft PLM505 - це доступна ціна безпосередньо від виробника й ідеально підібраний під цю вартість набір характеристик:
- чотиритактний двигун високої потужності (4,486 кінських сил);
- 7 рівнів зрізу;
- великий обсяг травозбірника (60 л);
- роторна система стрижки;
- особлива система ножа й наявність додаткового в комплекті.
Зручна функція, якою оснащена бензинова газонокосарка procraft plm 505 з нашого інтернет-магазину, - це мульчування. В цьому випадку скошена трава не просто збирається в травозбірник, а кілька разів подрібнюється, після чого рівномірно розподіляється по оброблюваній поверхні, стаючи автоматично органічним добривом.
Бензинова газонокосарка procraft plm 505 - краще рішення Ваших проблем з густою і високою травою для ділянок великою площею.
| Потужність | 3.3 кВт |
| Число оборотів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Обсяг травозбірника | 60 л |
| Висота скошування | 7 рівнів: від 25мм до 75мм |
| Ширина скошування області | 501 мм |
| Об'єм двигуна | 173 см³ |
| Рівень звукового тиску | 81.4 дБ(А); К = 2.5 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | 95.6 дБ(А); К = 0.44 дБ(А) |
| Гарантований рівень звукової потужності | 98 дБ(А) |
| Максимальне значення вібрацій | 6.160 m/s2 (К = 1.5 m/s2) |
| Самохідність | Є |
| Швидкість ходу | Постійна |
| Запуск двигуна | ручний |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ніж | 2 шт |
| Кришка для бокового викиду | 1 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Максимальная ширина скашивания | 501 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Объем травосборника | 60 л |
| Количество колес | 4 шт |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 173 куб. см |
| Количество оборотов двигателя | 3000 об/мин |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 3300 Вт |
- Цена: 12 900 ₴







