
БОЛГАРКА (ШЛІФМАШИНА) VORSKLA ПМЗ 2400/230 (ПРОФЕСІЙНА)
- В наличии
2 655 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарка VORSKLA ПМЗ 2400/230 - інструмент професійного класу, який легко впорається з різанням, шліфуванням, або зачищенням.
Особливості:
- Професійна болгарка
- Полегшений доступ до щіток
- Блокування шпинделя
- Плавний пуск
Комплектація:
- Болгарка VORSKLA ПМЗ 2400/230
- Захисний кожух
- Ключ для зміни диска
- Додаткова рукоятка
- Посібник користувача
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Вага | 2.3 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Vorskla |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Максимальна кількість обертів | 7200 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Вес | 2.3 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Vorskla |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Максимальное количество оборотов | 7200 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
- Цена: 2 655 ₴
