Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарка VORSKLA ПМЗ 2400/180-230 - інструмент професійного класу, який легко впорається з різанням, шліфуванням, або зачищенням.
Особливості:
- Професійна болгарка
- Полегшений доступ до щіток
- Блокування шпинделя
- Плавний пуск
Комплектація:
- Болгарка VORSKLA ПМЗ 2400/180-230
- Захисний кожух
- Ключ для зміни диска
- Додаткова рукоятка
- Посібник користувача
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Вага | 4.2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Vorskla |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Вес | 4.2 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Vorskla |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Максимальное количество оборотов | 8000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
- Цена: 2 520 ₴

