
Паяльник пластикових труб Елпром ЭППТ-1550
- В наличии
990 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Виробник Елпром
Для труб діаметром, мм 20/25/32/40/50/63
Потужність, Вт 1550
Температура нагріваючого елемента, С 0-300
Час розігріву, хв 10
Напруга мережі, В 220
Частота струму, Гц 50
Особливості:
Час розігріву 10 хвилин
Транспортувальний кейс
Регулювання температури
Надійний нагрівальний елемент
Насадки з тефлоновим покриттям.
Паяльник для поліпропіленових труб Елпром ЕППТ-1550 потужністю 1,550 кВт, має в комплекті насадки діаметром 20, 25, 32, 40, 50, 63 мм, температура поверхні з'єднувального інструменту становить 300 градусів, розігрів протягом 10 хвилин. Пайка пластикових труб буде проводитися максимально комфортно, якщо використовувати спеціальну металеву підставку, вона поставляється в комплекті.
Для зручного і компактного зберігання передбачено зручний переносний кейс. Паяльник ПВХ труб оснащений термостатом та індикатором системи. Зручна ергономічна ручка дасть змогу тримати паяльник у місця, де труби були раніше закріплені в загальній конструкції. Матеріал, що використовується, швидко застигає і утворює надійне з'єднання. Такий тип зварювання позбавляє від необхідності використання додаткових елементів і матеріалів.
Комплектність:
Паяльник пластикових труб Елпром ЕППТ-1550
Підставка під паяльник
6 насадок 20 мм; 25 мм; 32 мм; 40 мм; 50 мм; 63 мм; 6 насадок 20 мм; 25 мм; 32 мм; 40 мм; 50 мм; 63 мм
Металевий кейс для транспортування
Викрутка, шестигранник
Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Производитель | Элпром |
| Частота тока | 50 Гц |
| Состояние | Новое |
| Максимальная рабочая температура | 300 град. |
| Страна производитель | Болгария |
| Минимальный диаметр трубы под сварку | 20 мм |
| Максимальный диаметр трубы под сварку | 63 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 1550 Вт |
- Цена: 990 ₴

