
Паяльник пластикових труб Елпром ЭППТ-1850
- В наличии
1 530 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Виробник Елпром
Для труб діаметром, мм 20/25/32/40/50/63
Потужність, Вт 1850
Температура нагріваючого елемента, С 0-300
Час розігріву, хв 10
Напруга мережі, В 220
Частота струму, Гц 50
Особливості:
Час розігріву 3 хвилини
Транспортувальний кейс
Регулювання температури
Надійний нагрівальний елемент
Насадки з тефлоновим покриттям
Паяльник пластикових труб Елпром ЕППТ 1850 - більшою мірою підходить для робочих бригад з інтенсивним режимом монтажних робіт, призначений для монтажу систем опалення та водопроводу з пластикових труб. Регулювання температури і широкий комплект насадок, з різними діаметрами від 20 до 63 мм, дають змогу підлаштувати інструмент залежно від виконуваної роботи і використовуваних матеріалів.
Насадки мають спеціальне тефлонове покриття для більш тривалого терміну експлуатації. У паяльнику передбачений двоконтурний нагрівальний елемент, який дасть змогу максимально швидко прогрівати з'єднувальні елементи навіть у холодну пору року. Ця модель має потужність 1850 Вт, що сприяє створенню максимально продуктивного робочого процесу.
Температуру можна вибирати самостійно від 0 до 300°С, тип нагрівання в цьому апараті періодичний, апарат здатний розігріватися за лічені хвилини. Неостиглий паяльник можна, не побоюючись, залишати в металевому кейсі, пофарбованому порошковою фарбою. Вільний простір валізки дає змогу зберігати необхідні в роботі додаткові інструменти та засоби індивідуального захисту. Збільшений майданчик дасть змогу закріпити кілька насадок з різними діаметрами одночасно.
Комплектність:
Паяльник пластикових труб Елпром ЕППТ-1850
Підставка під паяльник
6 насадок 20 мм; 25 мм; 32 мм; 40 мм; 50 мм; 63 мм
Металевий кейс для транспортування
Викрутка, шестигранник
Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Производитель | Элпром |
| Частота тока | 50 Гц |
| Состояние | Новое |
| Максимальная рабочая температура | 300 град. |
| Страна производитель | Болгария |
| Минимальный диаметр трубы под сварку | 20 мм |
| Максимальный диаметр трубы под сварку | 63 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 1850 Вт |
- Цена: 1 530 ₴

