влевовправо

Електрична каретка для підйомника Procraft TK1000
- В наличии
3 990 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 200 Вт |
| Вага | 19 кг |
| Клас захисту | IP54 (II) |
| Рівень звукового тиску | Lpa = 71 dB(A) |
| Номінальне навантаження | 1000 кг |
| Випробувальне навантаження | 1200 кг |
| Швидкість обертання двигуна | 1400 об/хв |
| Мінімальний радіус кривої | 1 м |
| Модель двотаврової балки | 10 - 22 |
| Ширина полиці двотавру | 68 - 110 мм |
| Швидкість руху | 16,4 м/хв |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Довжина кабелю живлення | 0,4 м |
| Довжина кабелю пульта | 2,1 м |
| Регулювальні шайби 2 мм | 12 шт |
| Регулювальні шайби 26 мм | 6 шт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
- Цена: 3 990 ₴









