ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1411
| Тип | фільтр очищення повітря |
|---|---|
| Рівень фільтрації | до 20 мікрон |
| Пропускна здатність | до 400 л/хв |
| Робочий тиск | до 10 атм. |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Діаметр шланга | 8-12 мм |
| Вага | 0,105 кг |
| Об'єм | 0,000469 куб.м |
ОПИС



Призначення
Фільтр очищення повітря необхідний для якісного фарбування фарбопультом або для безперебійної роботи пневмоінструменту та обладнання. Вбереже ваш інструмент від забруднення, передчасного зносу та подовжить термін служби.

Фільтр
Очищує повітря з компресора від вологи, мастила, пилу та інших дрібних частинок, а також домішок. Картридж з пінометалу має унікальні властивості та є багаторазовим. Щоб зберегти початкові властивості картриджа та забезпечити максимальний захист від попадання дрібних частинок, рекомендуємо періодично чистити картридж у розчинниках.

Дренаж вологи
На дні колби встановлений клапан автоматичного зливу конденсату. Має 2 положення: ручний та автоматичний злив. У режимі автоматичного зливу, клапан буде скидати вологу та мастило при досягненні тиску в системі менше 0,5-1 бар.

Монтаж в систему
Рекомендується встановлювати фільтр якомога ближче до споживача повітря або безпосередньо на виході з компресора. До комплекту не входять перехідники. Фільтр має 2 внутрішні різьби для підключення, діаметром 1/4".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Тип запчасти | Фильтр |
| Назначение инструмента | Компрессор |
| Состояние | Новое |
- Цена: 199 ₴





