влевовправо

Акумуляторна ланцюгова пила KRAISSMANN 3051 AKS 20UL (2 акумулятора 4000 мАч та зарядний пристрій)
- В наличии
6 292 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила KRAISSMANN 3051 AKS 20UL належить до серії бездротових інструментів, що використовують універсальну акумуляторну батарею (2000 або 4000 мАг) та універсальний зарядний пристрій.
- Малошумна акумуляторна ланцюгова пила, оснащена системою швидкого натягування ланцюга
- Гальмо ланцюга та запобіжний фіксатор важеля газу
- Підходить для заготівлі дров, догляду за деревами та роботи у закритих приміщеннях
- Спеціально розроблена конструкція забезпечує відмінну продуктивність пиляння та чистий зріз
Комплектація:
- акумуляторна ланцюгова пила
- 2 акумулятора KRAISSMANN 20UL 4000
- зарядний пристрій KRAISSMANN 2.4 AL 20UL
- пильний ланцюг
- пильна шина
- пластиковий захисний чохол для шини та ланцюга
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Кількість обертів | 2300 об/хв |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Незайняте регулювання натягу ланцюга | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Производитель | KRAISSMANN |
- Цена: 6 292 ₴




