
Гайковерт акумуляторний GRAND АГ-1100UBL-1 (1 АКБ)
- В наличии
4 050 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гайковерт акумуляторний ударний GRAND АГ-1100UBL-1 (1 АКБ) , зарядний пристрій
Інструмент з акуратними габаритами та малою вагою незамінний у приватному гаражі та на СТО. Він має гідні технічні характеристики:
- безщітковий надійний двигун
- зручний блок керування
- збалансований корпус
Де придбати акумуляторний гайковерт GRAND АГ-1100UBL-1 (1 АКБ)
В Україні за низькою ціною товар продає «ТехноСтиль». Інтернет-магазин має позитивні відгуки, оскільки кожну угоду оточує бездоганним сервісом. Гайковерт доставлять територією країни в найкоротші терміни. На нього поширюється офіційна довгострокова гарантія.
Технічні характеристики GRAND АГ-1100UBL (1 АКБ) :
| Кількість оборотів за хвилину, об/хв |
0-3400, 0-2600, 0-1800 |
| Частота ударів за хвилину | 0-2400, 0-2200, 0-1800 |
| Акумулятор | 20В 2А/г |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 1шт. |
| Тип патрона | Квадрат |
| РозмІр патрона | 1/2" |
| Час заряду | 1,5 г |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Крутний момент, Нм: | 1100 |
| Рекомендований акумулятор, | 20В 4А/год |
| Патрон | 22 мм |
| LED підсвічування | + |
| Реверс | + |
Комплектація
- Гайковерт GRAND АГ-1100UBL-1
- Акумулятори – 1 шт. (20В, 4А/год)
- Зарядний пристрій – є
- Інструкція
- Фірмова упаковка ТМ GRAND
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Режим инструмента | ударный |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 050 ₴
