
Шнек для мотобура Vorskla 300*1000 мм
- В наличии
2 892 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шнеки для мотобурів виконані з якісного сплаву, що має високу міцність, завдяки чому можуть використовуватися в різних сферах діяльності, починаючи від сільськогосподарської діяльності і закінчуючи будівельними роботами.
Довжина робочої частини: 1000 мм
Діаметр робочої частини: 300 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр | 300 мм |
| Довжина робочої частини | 1000 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вага | 2.5 кг |
| Застосування | Бур |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Шнек |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vorskla |
| Тип | Шнек |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 892 ₴
