Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний скарифікатор-аератор IRON ANGEL EVL 1500 в сучасному дизайні на 4 колесах забезпечує оздоровлення трав'яного покриву газону, в результаті він стає: зеленим, чистим, доглянутим. Характерна риса моделі – наявність великих передніх коліс. У комплектацію входять два вали: вал-скарифікатор (ефективно розпушує ґрунт і видаляє бур'яни) та вал-аератор (проникає в ґрунт на глибину до 1 см, вичісуючи непотрібні залишки та мох).
Робоча напруга 230V-50Гц,
потужність двигуна 1500 Вт
Ширина обробки, (см) 32,
Ступені регулювання скарифікатора, (мм) -4 • 4 • 8 • 12
аератора, (мм) -13∙-5∙-1∙3, ♦
Об'єм травозбірника, (л) 40,
Вага, брутто/нетто (кг) 9,5/8,5
Робоча напруга 230V-50Гц,
потужність двигуна 1500 Вт
Ширина обробки, (см) 32,
Ступені регулювання скарифікатора, (мм) -4 • 4 • 8 • 12
аератора, (мм) -13∙-5∙-1∙3, ♦
Об'єм травозбірника, (л) 40,
Вага, брутто/нетто (кг) 9,5/8,5
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Iron Angel |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Аэратор-скарификатор |
| Состояние | Новое |
| Объем травосборника | 40 л |
| Ширина обработки | 32 мм |
- Цена: 4 100 ₴



