
Шлифмашина стрічкова 1010 Вт, 120-380 м/хв. 76*533 мм INTERTOOL WT-0530
- В наличии
1 725 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-0530
| Гарантія | 3 роки |
|---|---|
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 1010 Вт |
| Розмір шліфувальної стрічки | 76*533 мм |
| Швидкість руху стрічки | 120-380 м/хв. |
| Довжина мережевого дроту | 3 м |
| Вага | 4,000 кг |
ОПИС


Стрічкова шліфувальна машина INTERTOOL WT-0530 призначена для шліфування широких поверхонь (як плоских, так і нерівних), а також зняття шарів різних матеріалів.

Напівпрофесійна модель WT-0530 дозволяє працювати з металами, каменем, деревом, пластмасою, різними будівельними матеріалами. За її допомогою можна готувати скоси, кромки різноманітних заготовок.

Висока продуктивність - одне з ключових переваг шліфувальної машини INTERTOOL WT-0530. Її потужність становить 1010 Вт, що забезпечує швидкість руху стрічки від 120 до 380 метрів за хвилину. Можливість регулювання швидкості руху - ще одна важлива перевага цієї моделі. Користувач зможе виставити необхідну швидкість для обробки тієї або іншої поверхні. Розмір шліфувальної стрічки становить 76х533 мм.

У цієї стрічкової шліфувальної машини центр маси розташований досить низько, тому в процесі роботи не потрібно докладати особливих зусиль. Простота та зручність в роботі вигідно вирізняють дану шліфувальну машину. Прогумована рукоятка шліфувальної машини WT-0530 запобігає ковзанню рук оператора.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1010 Вт |
| Вес | 4 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Intertool |
| Длина ленты/листа | 533 мм |
| Ширина ленты/листа | 76 мм |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | ленточная |
- Цена: 1 725 ₴









