влевовправо

ШУРУПОВЕРТ МЕРЕЖЕВИЙ VORSKLA ПМЗ 0,7-10Н
- В наличии
675 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт мережевий VORSKLA ПМЗ 0,7-10Н - незамінний помічник для домашнього майстра, буде корисний при виконанні широкого спектру робіт. Для зручності в роботі інструмент має трещоточный механізм, за допомогою якого можна з максимальною точністю виконати будь-яке завдання.
Особливості:
- Сучасний ергономічний дизайн
- Невелика маса
- Швидкозатискний патрон (без ключа)
- Функція реверсу
- Кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі
Характеристика:
- Потужність, Вт: 400
- Напруга/частота, В/Гц: 220/50
- Частота обертання, об/хв: 0-750
- Діаметр патрона, мм: 10
- Вага, кг: 1,4
Комплектація:
- Шуруповерт мережевий VORSKLA ПМЗ 0,7-10Н
- Запасні вугільні щітки
- Керівництво по експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 8 |
| Максимальна кількість обертів | 700 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Vorskla |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальное количество оборотов | 700 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 675 ₴





