
Кутова шліфувальна машина Елпром ЭМШУ-1500-180
- В наличии
1 957,50 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Виробник Elprom
Вага, кг 3.3
Діаметр диска, мм 180
Потужність, Вт 1500
Різьба шпинделя М14
Напруга мережі, В 220
Частота струму, Гц 50
Число оборотів, об / хв 7500
Болгарка Елпром ЕМШУ-1500-180 має ергономічний дизайн, хороші технічні характеристики і високу якість виконання. Двигун потужністю 1500 ват, має збільшену витривалість, завдяки подвійному лаковому покриттю обмотки і оптимальній системі охолодження. Значно заощадити Ваш час при обслуговуванні інструменту дозволять виведені назовні кришки щіткотримачів, для швидкої заміни щіток електродвигуна.
Комплектність:
Болгарка Елпром ЕМШУ-1500-180
Захисний кожух
додаткова рукоятка
ключ гайковий
комплект запасних щіток
інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Элпром |
| Страна производитель | Болгария |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 7500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
- Цена: 1 957,50 ₴

